OPIEKUNKA SENIORKI W REMSCHEID

Utworzone: czwartek, 30 marca 2017 Aktualizacja: czwartek, 30 marca 2017
Telefon: 570624703
Email: lidia.wisniewska@pmh.info.pl

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w miejscowości Hückeswagen, okolice Remscheid, Wuppertal.

WYNAGRODZENIE : 1400e/ mc+ 100e za święta

STAN ZDROWIA PODOPIECZNYCH :

Wiek: 93 lata / 92 lata , Waga: 40 kg / 55 kg Wzrost: 152 cm / 160 cm.

Pani Hildegard posiada drugi stopień niepełnosprawności. Cierpi na demencję, alzheimera oraz osteoporozę. Porusza się samodzielnie. Ze względu na schorzenie, jest osobą która, bardzo dużo mówi, pyta. Pan Hermann cierpi na inkontynencję oraz osłabienie starcze. Wymaga pomocy przy poruszaniu się. W ciągu dnia sam korzysta z toalety, na noc ma zakładaną pieluchę.

OBOWIĄZKI:

Opiekunka pomaga podopiecznym przy ubieraniu/rozbieraniu się, wstawaniu, pomaga przy jedzeniu, dotrzymuje podopiecznym towarzystwa rozmawiając z nimi, oglądając wspólnie telewizję, czytając, grając w gry itp. W razie potrzeby należy iść z chorym do lekarza.

Opiekunka zajmuje się również domem, gotuje, sprząta, prasuje, pierze, robi zakupy itd.

DODATKOWE INFORMACJE:

Podopieczni mieszkają w mieszkaniu o powierzchni 80 m2. Dla opiekunki jest oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem. Jest internet. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną.

OFERUJEMY :

- legalne zatrudnienie

- opłacone składki i ubezpieczenia społeczne

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznej

- zwrot kosztów podróży

- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem po wyjeździe

WYMAGANIA :

- średnia/ dobra znajomość j. niemieckiego

-doświadczenie w opiece

- mile widziane referencje od rodziny byłego podopiecznego

KONTAKT :

Tel: 570 624 703

Mail: lidia.wisniewska@pmh.info.pl