Pracownik Produkcji – atrakcyjna stawka

Utworzone: poniedziałek, 22 maja 2017 Aktualizacja: poniedziałek, 22 maja 2017

SFS International Sp. z o.o. Sp. K. działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy m.in. w: Holandii, Belgii, Niemczech, Skandynawii, Polsce...

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

 Pracownik Produkcji - atrakcyjna stawka

Miejsce pracy: Młochów k. Nadarzyna

Ilość wakatów: 5

Obowiązki:

·         Przygotowanie - produkcja jednostek klimatyzacyjnych

·         Obsługa wysyłek produktów do Klientów

·         Pakowanie produktów

Wymagania:

·    Doświadczenie w pracy na produkcji, branży technicznej lub na magazynie

·    Prawo jazdy i/lub własny samochód  (proszę zaznaczyć w CV)

·    Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy:

·    Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania

·    Atrakcyjne zarobki - Stawka 18 zł brutto/godzinę + system premiowy (kontakt do konsultanta znajdziesz tutaj)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Aplikuj na: http://www.sfsinternational.pl/pl/

Lub wyslij swoje CV na: praca@sfsinternational.pl

Podając w tytule:  Pracownik Produkcji - atrakcyjna stawka

Biorąc udział w procesie rekrutacji niniejszym wyraża Pan/ Pani zgodę  na administrację, przetwarzanie i przechowywanie swoich danych osobowych przez SFS International Sp. z o.o. Sp. K.  z siedzibą w Starej Iwicznej  05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z  Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda ta obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez SFS International Sp. z o.o. Sp. K. również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, w tym przedstawianie przyszłych ofert pracy za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i  sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.