Pracownik produkcji (k/m) - Niemcy

Utworzone: piątek, 19 stycznia 2018 Aktualizacja: piątek, 19 stycznia 2018
Telefon: 052 522 80 50
Email: bydgoszcz@cp-personal.com
Adres: Bydgoszcz, Gdańska 36

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) - Zakłady drobiarskieMiejsce pracy: Wietze koło Hannoveru lub Haren

Zakres obowiązków:

- Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich- Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych- Kontrola jakości

Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz:

- Umiejętności pracy w zespole- Wytrzymałości fizycznej- Mile widziany własny samochód

Na co możesz liczyć z naszej strony:

- Wynagrodzenie 9,23 € brutto/h (od 1.04.2018 wzrost stawki do 9,49€) - zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki i premie- Umowa o pracę na warunkach niemieckich- Komfortowe zakwaterowanie- Wsparcie polskiego koordynatora- Możliwość zostania przejętym przez zakład

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszczbydgoszcz@cp-personal.com| Tel. 052 522 80 50