Praca od Zaraz !!!

Utworzone: poniedziałek, 30 kwietnia 2018 Aktualizacja: poniedziałek, 30 kwietnia 2018
Email: internetowemozliwosci@o2.pl
Cena: 3500.00

Poszukujemy osoby chętne do podjęcia współpracy w zakresie prowadzenia działań reklamowych poprzez Internet..

Doświadczenie nie jest wymagane - przedstawiamy krok po kroku jak działać .

Wymagania niezbędne:

- minimum 18 lat

- motywacja do pracy i osiągania wysokich zarobków

- dostęp do internetu

- zaangażowanie

- umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

- elastyczny grafik.

- niezbędne narzędzia do pracy

- szkolenia

- wysokie wynagrodzenie

- pełne wsparcie działu IT oraz marketingu i reklamy

Zakres obowiązków:

- prowadzenie działań promocyjno-reklamowych dla Firm/Spółek zewnętrznych

- nadzorowanie poprawności działania reklamowych witryn internetowych

Oferowana praca nie polega na wynagrodzeniu wyłącznie prowizyjnym !

Dla najbardziej zaangażowanych współpracowników przewidujemy wszelkie Bonusy oraz Dodatki!

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu przez stronę http://kjadczak.imozliwosci.pl/

lub Adres email - internetowemozliwosci@o2.pl