Szukamy Instruktorów kursów szycia

Utworzone: poniedziałek, 2 września 2019 Aktualizacja: poniedziałek, 2 września 2019
Email: info@ciekaweszycie.pl

miejsce pracy: Piaseczno

wymiar pracy: weekendy oraz dwa wieczory w tygodniu

W związku ze stałym rozwojem marki Ciekawe szycie szukamy ciekawych, kreatywnych i chętnych do podnoszenia swoich kwalifikacji osób.

Obecnie szukamy Instruktora kursów szycia dla dzieci oraz dorosłych

Główne zadania:

- prowadzenie kursów szycia dla dzieci oraz dorosłych

- opieka na powierzonym sprzętem

Wymagania:

Wykształcenie:

- zawodowe: krawiec lub czeladnik krawiectwa

- średnie zawodowe: technik technologii odzieży, technik przemysłu mody lub mistrz krawiectwa

- wyższe - licencjat, magister, inżynier lub podyplomowe w zakresie przedmiotu nauczania techniki szycia odzieży

- samouk o potwierdzonych poprzez czynne szycie zarobkowe umiejętnościach zawodowych

Wiedza zawodowa:

- dobór tkanin do modeli w zakresie szycia hobbystycznego

- wiedza na temat zasad szycia w zakresie szycia hobbystycznego

- umiejętność szycia odzieży dla potrzeb własnych

- umiejętność szycia dzianin na overlockach i maszynach domowych

- biegła umiejętność obsługi maszyny stębnowej wieloczynnościowej i overlock?a - maszyny domowe

- umiejętność podejmowania szybkich decyzji w jaki sposób rozwiązać problem uszycia czegoś przy pomocy dostępnych środków

- umiejętność użycia gazet z gotowymi wykrojami (Burda, Ottobre)

- umiejętność bieżącego czytania instrukcji szycia i zastosowanie ich doraźnie w razie potrzeby

Mile widziane wykształcenie pedagogiczne.

Umiejętności miękkie:

- umiejętność współpracy z różnymi osobowościami

- umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu

- pomysłowość

- energiczność

- wysoka kultura osobista

- szybkie uczenie się

- umiejętność zarządzania czasem

Oferujemy:

- wynagrodzenie zależne od ilości przepracowanych godzin

- elastyczny grafik

- swobodną, partnerską atmosferę pracy

- pracę z ludźmi pełnymi pasji do szycia

Jeśli czujesz, że chciałabyś / chciałbyś z nami współpracować wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym bądź zdjęciami swoich prac na adres info@ciekaweszycie.pl

Prosimy, o dopisanie do przesłanych dokumentów klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.