SAMOTNA SENIORKA! SPOKOJNE I SPRAWDZONE ZLECENIE!

Utworzone: piątek, 24 kwietnia 2020 Aktualizacja: piątek, 24 kwietnia 2020
Telefon: 696 745 277
Adres: Kraków
Cena: 6000.00

W Arkadia Care zatrudniamy polskie opiekunki do pracy z seniorami w Niemczech. Nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w opiece, przez co wiemy jak słuchać drugiego człowieka, dostrzegać jego problemy i odpowiednio na nie reagować. To, co wyróżnia nas na tle innych agencji, to ukierunkowanie na potrzeby zarówno seniora, jak i opiekunki.

Termin: 11.05.2020 - 11.07.2020

Stawka: 1300

Miejscowość: Freudenberg

Opis zlecenia: 92272

Podopieczna ma 81 lat, 150 cm wzrostu i 52 kg. Posiada 3 stopień niepełnosprawności. Pani porusza się samodzielnie, nie potrzebuje żadnego wsparcia, nie używa balkonika, ani wózka inwalidzkiego. Cierpi na demencję, choroby serca i osteoporozę.

Obowiązki:

Pomoc podczas korzystania z toalety, pielęgnacji ciała, ubierania/rozbierania oraz wykonywania czynności gospodarstwa domowego.

Warunki mieszkaniowe:

Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym, w którym dla Opiekunki przygotowany został osobny pokój z Internetem.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w opiece.

Oferujemy:* legalne zatrudnienie w formie umowy zlecenie* atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i stopnia znajomości języka* ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec, również w czasie pauzy* premie świąteczne oraz premie za polecenie* zwrot kosztów podróży* bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie* wsparcie telefoniczne w czasie trwania zlecenia

* zlecenia na terenie całych Niemiec