Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

• Pracownik produkcji-pracownik fizyczny

Kategorie: Praca
Utworzone: środa, 15 lipca 2020 Aktualizacja: środa, 15 lipca 2020
Telefon: +48572505720
Email: praca@hrnavigator.com.pl
Adres: Kraków

Opis stanowiska:

·         obsługa maszyn do produkcji elementów drewnianych,

·          kontrola jakości,

·          uzupełnianie ubytków powstałych w trakcie obróbki,

·          struganie, szlifowanie, polerowanie,

·          praca z narzędziami mechanicznymi ,

Wymagania :

·         znajomość języka niemieckiego

·         umiejętność posługiwania się narzędziami ( wiertarka, szlifierka,)

·         zdolności manualne,

·         dobra kondycja fizyczna

·         własne auto na dojazd

·         dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

Oferujemy:

·         umowa o pracę tymczasową,

·         stawka brutto god : 10.15 €/h  (ok 1300 euro netto )

·         praca w systemie 3 zmianowym (dodatek za pracę w porze nocnej +25 %)

·         możliwość nadgodzin

·         legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),

·         zapewnione bezpłatne zakwaterowanie

·         możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy,

Napisz: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Zadzwoń: +48 515 909 950, +48 571 322 116, +48 572 505 720, +48 571 322 118, +48 515 909 954

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.