Samodzielny/a Księgowy/a

Utworzone: piątek, 31 lipca 2020 Aktualizacja: piątek, 31 lipca 2020

Prime Staff jest firmą działającą na rynku od 1993 r. Zapewniamy stabilne zatrudnienie dla wysokiej rangi specjalistów z różnych branż. Szukasz pracy - pozwól, abyśmy to my znaleźli dla Ciebie wymarzone zatrudnienie oraz uczciwego pracodawcę! Dla naszego Klienta wiodącej warszawskiej firmy z branży usług prawnych, podatkowych i księgowych (oraz kadry i płace) poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

SAMODZIELNY/A KSIĘGOWY/A

OBOWIĄZKI:

·        dostarczanie na czas kompleksowych informacji finansowych Klientom

·        kontrola poprawności wprowadzonych danych

·        kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym oraz pod kątem poprawności odliczenia podatku VAT i zakwalifikowania zakupów do kosztów uzyskania przychodów

·        sporządzanie i/lub sprawdzanie deklaracji podatkowych

·        przygotowywanie miesięcznych i rocznych raportów zarządczych dla Klientów oraz raportów dla GUS

·        sporządzanie roczny oraz okresowych sprawozdań zgodnie z UoR

·        samodzielne rozwiązywanie sytuacji kryzysowych

·        koordynacja terminowej realizacji zleceń

·        bieżąca współpraca z innymi działami firmy

WYMAGANIA:

·        minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnym księgowego/ej /głównego księgowego/ej

·        bardzo dobra znajomość prawa podatkowego (CIT i VAT) i UoR

·        bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

·        wykształcenie wyższe (kierunkowe)

·        bardzo dobra znajomość MS Excel

·        komunikatywność, proaktywne nastawienie do powierzonych obowiązków

·        wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:

·        bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

·        umowę o pracę

·        stabilne i uczciwe warunki zatrudnienia

·        możliwość awansu, podnoszenia kwalifikacji zawodowych

·        bardzo motywujący system premiowy

·        rozbudowany i ciekawy system benefitów

·        sprzęt służbowy

·        przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

+48 514-766-761 lub rekrutacja@primestaff.eu.

Prime Staff Services Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce wpisany jest do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 21561.W CV prosimy o dołączenie klauzuli:Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Prime Staff moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.