Praca w salonie meblowym - CH Towarowa Warszawa

Utworzone: sobota, 9 stycznia 2021 Aktualizacja: niedziela, 10 stycznia 2021
Telefon: 785633580
Email: deko-warszawa@wp.pl
Adres: Warszawa, Towarowa 22
Cena: 2900.00

Salon meblowy zajmujący się sprzedażą mebli premium poszukuje sprzedawcy

Miejsce pracy: CH Towarowa, Warszawa

Obowiązki:

profesjonalna obsługa klienta, doradztwo w wyborze mebli

po szkoleniu znajomość całego asortymentu wraz z cenami

zdobywanie nowych klientów

pozyskiwanie kontaktów wśród odbiorców zagranicznych oraz architektów

dbanie o porządek i wizerunek sklepu

praca na komputerze (wystawianie ogłoszeń branżowych), prace biurowe, tworzenie podstawowych grafik

przyjmowanie zamówień wraz z pełną obsługa do chwili realizacji

zdawanie raportów

prowadzenie statystyk sklepu

WYMAGANIA:

DOŚWIADCZENIE W HANDLU min 2 lata

łatwość w nawiązywaniu kontaktów (komunikatywność)

umiejętność szybkiego uczenia się i zapamiętywania

bardzo dobra obsługa komputera

obsługa kasy fiskalnej

obsługa programu do faktur oraz podstawowa wiedza z zakresu rozliczania z klientem

uśmiech, uśmiech, uśmiech

praca dla chętnych zostać z nami jak najdłużej ( zobowiązanie na minimum rok)

umiejętność organizowania pracy

uczciwość oraz sumienność

a najważniejsze to praca z pasja. Praca ma być przyjemnością a nie koniecznością. Poszukujemy TYLKO osób dla których meble i praca w salonie meblowym będzie przyjemnością.

OFERUJEMY:

atrakcyjne wynagrodzenie - 2200zł nett + premia od sprzedaży 1%

pracę w miłej atmosferze w młodym i zgranym zespole w którym brakuje nam być może właśnie Ciebie.

GODZINY PRACY:

Wymiar pracy - centrum czynne jest od poniedziałku do soboty w godz. 10.00 - 20.00

Elastyczny grafik do ustalenia ze współpracownikami - może być np. 1 dzień pracy, 1 wolny, lub po 2 dni (kwestia dogadania się)

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV (ze zdjęciem)

Serdecznie Zapraszamy !!

PROSIMY O DODANIE KLAUZULI:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.