Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Praca w Biurze Rachunkowym ATUT w Piasecznie

Kategorie: Praca
Utworzone: wtorek, 12 stycznia 2021 Aktualizacja: środa, 13 stycznia 2021

Biuro Rachunkowe "ATUT" w Piasecznie poszukuje osoby na stanowisko księgowego/księgowej

Zakres obowiązków:

- Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów biura rachunkowego (pełna księgowość)

- Wsparcie w zakresie rozliczania KPIR

- Sporządzanie sprawozdań finansowych

- Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, JPK VAT, VAT-UE, PIT) oraz deklaracji i sprawozdań ZUS, GUS

- Prowadzenie rozrachunków, uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami

- Prowadzenie ewidencji środków trwałych i WNiP

- Kontakty z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, banki)

- Obsługa klientów biura zgodnie ze standardami firmy

Od kandydatów oczekujemy:

- Doświadczenia na podobnym stanowisku

- Wykształcenia ekonomicznego lub ukończonego kursu dla samodzielnych księgowych

- Znajomości przepisów prawa podatkowego i rachunkowości

- Znajomości programu księgowego WAPRO FAKIR (warunek konieczny) i KAPER

- Znajomości pakietu MS Office

- Samodzielności, sumienności i odpowiedzialności za powierzone zadania

- Umiejętności analitycznego myślenia

- Znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac oraz obsługa programu Płatnik będzie dodatkowym atutem

 Oferujemy:

- Elastyczne i stabilne warunki zatrudnienia

- Dostęp do zasobów merytorycznych i możliwość rozwoju zawodowego.

- Stały portfel klientów

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania w swoje obowiązki

- Pracę w małym i zgranym zespole