Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Lakiernik Samochodowy - pewna praca w Niemczech z zakwaterowaniem

Kategorie: Praca
Utworzone: piątek, 29 stycznia 2021 Aktualizacja: piątek, 29 stycznia 2021
Telefon: +48515909954
Email: praca@hrnavigator.com.pl
Adres: Kraków

LAKIERNIK SAMOCHODOWY

Lokalizacja: Isny im Allgäu, okolice Kempten

OFERTA PRACODAWCY:

·         Stawka godzinowa: (im dłuższy staż pracy, tym wyższa stawka godzinowa!)

                    I.            13€ brutto

                  II.            14€ brutto

                III.            15€ brutto

·         Możliwość pracy w nadgodzinach, przy chęciach pracownika

·         Bezpłatne zakwaterowanie zapewniane przez firmę!

·         Umowa o pracę tymczasową

·         Oferujemy kartę EKUZ i druk A1

·         Praca na dwie zmiany: (ewentualna możliwość pracy w soboty)

                    I.            7:00 - 15:00

                  II.            14:00 - 22:00

OPIS STANOWISKA PRACY:

·         Samodzielne lakierowanie elementów, jak i całych pojazdów

·         Mile widziana umiejętność szlifowania, szpachlowania i przygotowania powierzchni do lakierowania

·         Umiejętność posługiwania się farbami gruntowymi i wodnymi

WYMAGANIA:

·         Znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym - warunek konieczny

·         Samochód na wyjazd

·         Minimum dwuletnie doświadczenie w branży lakierniczej

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na mail:

rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Kontakt telefoniczny:

·         +48 571 322 116

·         +48 571 322 118

·         +48 515 909 950,

·         +48 572 505 720,

·         +48 515 909 954

 Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.