Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Praca Magazynier

Kategorie: Praca
Utworzone: środa, 17 marca 2021 Aktualizacja: środa, 17 marca 2021
Telefon: 530 420 570
Email: k.czaus@pgbhr.com
Adres: Piaseczno

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego stałego Klienta, firmy produkcyjnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Magazynier Miejsce pracy: PiasecznoMA_0321_PIA_WAI Opis stanowiska:

  • Zarządzanie magazynem materiałów do produkcji
  • Przyjmowanie dostaw, wyładunek/załadunek i transport wewnętrzny towarów na terenie firmy
  • Przygotowanie materiałów do produkcji z wykorzystaniem maszyn do ich cięcia
  • Utrzymanie porządku w magazynie
  • Dbanie o porządek i zgodność asortymentową informatyczną z fizyczną
  • Udział w inwentaryzacjach okresowych i rocznych
  • Pakowanie  oraz wysyłka  produktów
  • Nadzór i dbałość o powierzone mienie

Wymagania:

  • Doświadczenia zawodowego jako magazynier lub podobnym stanowisku

  • Samodzielności oraz dobrej organizacji pracy
  • Zaangażowania oraz dokładności
  • Sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Znajomości MS Office oraz systemu ERP
  • Umiejętności komunikacji oraz pracy w zespole
  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

Oferujemy:

  • Praca w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie, przed końcem miesiąca pracy
  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (zatrudnienie bezpośrednio u Klienta)
  • Praca na jednej zmianie
  • Zgrany zespół, Twoje codzienne wsparcie
  • Elastyczne podejście pracodawcy do każdej sytuacji życiowej
  • Opieka medyczna w LUXMED
  • Świadczenia z funduszu socjalnego, m.in. "wczasy pod gruszą"