Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Garaże blaszane na wymiar, blaszaki - Producent Marmet

Kategorie: Nieruchomości
Utworzone: wtorek, 23 marca 2021 Aktualizacja: wtorek, 23 marca 2021
Telefon: 783022876
Email: marmet@intmail.pl
Adres: 34-620
Cena: 1.00

 

Jesteśmy firmą produkcyjną. Kupując garaż w firmie MARMET masz gwarancję, że przygotujemy bezpośrednio dla Ciebie garaż blaszany, konstrukcję stalową, wiatę, zadaszenie o jakimkolwiek wymiarze. Dodatkowo dostarczymy oraz zamontujemy zamówiony produkt w każdym miejscu w Polsce.

FIRMA MARMET - PRODUCENT GARAŻY, BRAM Oraz KONSTRUKCJI STALOWYCH.

U nas transport oraz montaż bezpłatnie w całej Polsce!

Specyfikacja zwyczajowego garażu 3x5 metrów: - Szerokość: 298 cm - Długość: 496 cm - Spad dachu do tyłu - Garaż pokryty blachą ocynkowaną w I gatunku - Wysokość ściany przedniej: 2.13m - Wysokość ściany tylnej: 1.9m - Światło wjazdu po otwarciu bramy na wysokość: 2.00m - Światło wjazdu po otwarciu bramy na szerokość: 2.85m - Całość stworzona z kątowników zimno-giętych - Montaż Darmowy!

Firma MARMET zajmuje się produkcją garaży, które znajdują zastosowanie jako: - pomieszczenie na samochód, - maszyny rolnicze, - wiaty, zadaszenia, - schowek na budowę, - hale magazynowe.

Garaże według życzeń produkujemy z blachy ocynkowanej lub powlekanej/akrylowej. Wymiary wykonywanych garaży: standardowe o wymiarach 3x5, 4x6, 6x6, 7x7 m oraz także niestandardowe o każdych wymiarach: szerokości, wysokości, długości.

Zamówienia realizujemy do 2 tygodni czasu - przed przyjazdem umówimy się z Państwem trzy dni wcześniej celem określenia dogodnej dla Państwa godziny.

W razie pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego pod jakim otrzymają Państwo fachową pomoc 783 022 876 bądź pod drugim numerem 665552797

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.www.garaze-marmet.pl