Kierownik Zmiany Produkcyjnej

Utworzone: środa, 21 kwietnia 2021 Aktualizacja: środa, 21 kwietnia 2021
Email: k.lesniewska@ltprofessional.pl
Adres: Grójec

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref. 0040581

Miejsce pracy: Grójec

Obowiązki:

  • zarządzanie oraz motywowanie podległego zespołu (zespół 20-30 osób);

  • realizacja planów produkcyjnych przy zapewnieniu bezpieczeństwa zespołu oraz jakości produktu;

  • doskonalenie i poprawa procesów produkcyjnych w szczególności w zakresie jakości oraz poziomu efektywności;

  • wprowadzanie nowych koncepcji pracy celem poprawy organizacji, efektywności pracy i jej bezpieczeństwa;

  • przeprowadzanie audytów dotyczących standardów pracy w swoim obszarze.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (techniczne lub społeczne);

  • min. dwa lata doświadczenia w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku (doświadczenie w obszarze automotive będzie dużym atutem);

  • umiejętność zarządzania zespołem zdobytego w zespole produkcyjnym;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego ze względu na pracę w środowisku międzynarodowym;

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • kreatywność - wprowadzanie usprawnień w istniejących procesach;

  • umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • system premiowy;

  • system benefitów pozapłacowych w tym prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, świadczenia świąteczne i inne;

  • pakiet szkoleń;

  • możliwość pracy i rozwoju w stabilnej firmie w środowisku specjalistów.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego: https://tiny.pl/r2ljp

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570