Operator żurawia do Niemiec

Utworzone: środa, 2 czerwca 2021 Aktualizacja: piątek, 4 czerwca 2021
Telefon: 534188717
Email: biuro@ruben-bau.eu
Cena: 18000.00

Polska firma budowlana poszukuje doświadczonych operatorów żurawia wieżowego  z uprawnieniami  do pracy na terenie Niemiec.

Wynagrodzenie do 18 000 zł

Miejsce pracy: teren Niemiec

Oferujemy:

-        długoterminową, stabilną  i  legalną pracę,

-        bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),

-        atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 13 do 23 euro, regularne płatności),

-       BONUS - 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,

-       BONUS - 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,

-        opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Zadania/ Zakres prac:

-          samodzielna obsługa żurawia wieżowego i dbałość o dobry stan techniczny,

-          komunikacja z pozostałymi pracownikami,

-          wykonywanie drobnych prac ogólnobudowlanych.

Wymagania:

-          uprawnienia na sprzęt - żurawie wieżowe  (ŻI)

-          znajomość j. niemieckiego

-          min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,

-          sumienność, rzetelność w pracy,

-          samodzielność i precyzja w działaniu,

-          dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,

-          brak nałogów,

-          mile widziane własne auto i umiejętność wykonywania również prac ogólnobudowlanych.

*szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013.