Pracownik ogólnobudowlany

Utworzone: środa, 9 czerwca 2021 Aktualizacja: środa, 9 czerwca 2021

PILNIE POSZUKUJEMY pracowników na stanowiska:

Zbrojarz lub Cieśla szalunkowy

Bez doświadczenia lub do przyuczenia - prosimy nie dzwonić.

Nieważne ile masz lat i skąd jesteś  - u nas będziesz mile widzianyJ.

Miejsce pracy: Piastów

Inwestycja: budowa domów wielorodzinnych

Stawka:

            Pomocnik - 19-20 zł netto/h

SAMODZILENY PRACOWNIK Budowlany - Cieśla lub Zbrojarz - 21-26 zł na rękę

Dla osób spoza miasta zapewnione zakwaterowanie - free (kwatery Warszawa (Włochy)

Zadania:

·         wykonywanie robót zbrojarskich i ciesielskich (system szalunkowy Peri).

Damy Ci:

·         umowa o pracę,

·         godziny pracy: od 7 do 17, w tym przerwa 30 min o 12-00,

·         darmowe zakwaterowanie,

·         zaliczki przez 1 miesiąc.

Siedziba firmy: Warszawa.

Panom z problemem alkoholowym z góry dziękujemy.

Prosimy o kontakt TYLKO osoby zainteresowani.

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści " cieśla  lub  zbrojarz  " - oddzwonię

tel. 518 200 962