Magazynier DHL - praca fizyczna Niemcy z zakwaterowaniem

Utworzone: piątek, 1 października 2021 Aktualizacja: piątek, 1 października 2021
Telefon: 505 176 000
Email: praca@hrnavigator.com.pl

Oferta pracy na magazynie DHL w Niemczech!

Miejsce pracy: okolice Kassel

Twój dzień pracy:

·         praca przebiega w trybie zmianowym, zmiana dzienna rozpoczyna się o 06:00 i trwa do 14:00, zmiana popołudniowa od 14:00 do 22:00 i zmiana nocna od 22:00 do 06:00 rano. Będziesz pracował zwykle po 8 godzin dziennie, będą także zdarzać się nadgodziny i praca nocna.

Zadania i organizacja pracy:

·         będziesz się zajmował rozładunkiem i załadunkiem paczek kurierskich, będziesz także obsługiwał skaner i drukarkę, nie możesz zapominać o porządkowaniu miejsca pracy i zachowaniu wewnętrznych przepisów. Będziesz pracował w polskich zespołach. Przed rozpoczęciem pracy, jeszcze w procesie rekrutacji, otrzymasz szczegółowy opis i instrukcje pracy.

Wynagrodzenie:

·         stawka, jaką otrzymasz to 10,45 EUR brutto/h. Jeśli przepracujesz pełny miesiąc, po 8 godzin dziennie, możesz liczyć na około 1300 - 1500 EUR na rękę miesięcznie plus ewentualne nadgodziny i dodatki nocne.

·         Zakwaterowanie: oferujemy w pełni opłacone przez nas zakwaterowanie, pokoje 2 i 3 osobowe, wspólna przestrzeń kuchenna, wypoczynkowa. Mieszkania są w pełni wyposażone. Zatroszczymy się także o dojazdy do pracy.

·         Po przepracowaniu 3 miesięcy zwracamy w pełni koszt podróży!

To wszystko oferujemy, w zamian od Ciebie oczekujemy tylko zapału i zaangażowania, rzetelnej i uczciwej pracy w bardzo dobrych warunkach.

Skontaktuj się z nami już dziś ☎:

+48 789 443 449

+48 572 505 719

+48 572 505 720

+48 571 322 118

+48 515 909 950

+48 571 322 116

???? rekrutacja@hrnavigator.com.pl">rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96 oraz          HR Creator z siedzibą w 30-390 Kraków, ul. Zawiła 69.

Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

HR Creator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 14997.

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator oraz HR Creator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator oraz HR Creator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator i HR Creator na potrzeby przyszłych rekrutacji.