Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Magazynier w Kolonii Lesznowoli FAKRO

Kategorie: Praca
Utworzone: wtorek, 25 stycznia 2022 Aktualizacja: wtorek, 25 stycznia 2022
Email: praca@fakro.pl
Adres: Kolonia Lesznowola

Miejsce pracy: Magazyn Regionalny FAKRO w Kolonii Lesznowoli

Zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
  • przyjmowanie, konfekcjonowanie i wydawanie towarów zgodnie z przyjętymi zasadami
  • dbałość o powierzony sprzęt (wózek, skaner)
  • przestrzeganie zasad BHP
  • poprawna kontrola towarów podczas przyjęcia i wydania pod kątem jakościowym oraz ilościowym

Wymagania:

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (wymagane uprawnienia UDT)
  • mile widziane wykształcenie średnie
  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B (wymóg konieczny)
  • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
  • pracę od poniedziałku do piątku (I zmiana)
  • dobre warunki pracy
  • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
  • bonusy w okresach świątecznych
  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
  • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO