Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Technical support specialist MDA

Kategorie: Praca
Utworzone: piątek, 18 marca 2022 Aktualizacja: piątek, 18 marca 2022

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref. 0061514

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

·        wsparcie w rozwiązywaniu problemów technicznych z naprawami i jakością produktów;

·        rozwiązywanie ciekawych zagadnień technicznych dotyczących powierzonej grupy produktowej;

·        przygotowywanie raportów i analiz jakości napraw i sprzętu;

·        współpraca z fabrykami i centralą w zakresie wsparcia technicznego oraz jakości produktów;

·        przygotowywanie materiałów szkoleniowych oraz dokumentacji dotyczących napraw;

Oczekiwania:

·        znajomość budowy i zasady działania produktów dużego AGD;

·        znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym;

·        nastawienie na współpracę z zespołem oraz realizację celów;

·        doświadczenie w naprawach urządzeń domowych;

·        umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

·        bardzo dobra znajomość pakietu Office 365;

·        analityczne myślenie i umiejętność wyciągania wniosków z danych;

Oferujemy:

·        praca w renomowanej firmie z branży AGD;

·        atrakcyjne wynagrodzenie;

·        możliwości rozwoju poprzez szkolenia, w tym lekcje z języka angielskiego;

·        inspirujące, otwarte, międzynarodowe środowisko;

·        szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna VIP, bezpieczna praca w dobie pandemii, ubezpieczenia na życie oraz w podróży zagranicznej oraz dodatek lunchowy;

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania poprzez formularz, znajdujący się pod adresem: https://bit.ly/technical_support_specialist_mda

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570