Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

murarz, murarz klinkierowy

Kategorie: Praca
Utworzone: czwartek, 24 marca 2022 Aktualizacja: czwartek, 24 marca 2022
Telefon: +48502663365
Email: info@af-am.eu
Adres: Jelenia Górarz
Cena: 17000.00

Poszukujemy doświadczonych murarzy, murarzy klinkierowych do pracy w Niemczech.

Miejsce pracy: okolice Frankfurtu, okolice Berlina.

Zadania:

·        Murowanie, w tym cegły klinkierowej

·        przygotowanie zapraw murarskich do cegły klinkierowej

·        obsługa maszyn budowlanych

·        fugowanie (fuga płaska)

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach,

·        wynagrodzenie do ustalenia - stawka godzinowa 16-22€ w zależności od umiejętności i doświadczenia,

·        możliwość rozwoju zawodowego oraz długoterminowej współpracy,

·        gwarantujemy dobry standard zakwaterowania,

·        bezpieczne miejsce pracy,

·        pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy,

·        wsparcie ze strony pracowników naszego biura,

·        możliwość regularnych zjazdów do Polski - częstotliwość do uzgodnienia,

·        jasne i przejrzyste warunki współpracy,

·        przyjazna atmosfera pracy,

·        nie pobieramy prowizji od pracownika,

Nasze oczekiwania:

·        minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku murarza,

·        sumienność,

Mile widziana umiejętność czytania rysunku, znajomość języka niemieckiego oraz  własne auto.

Zainteresowanych prosimy  o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila :  info@af-am.eu

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Tel. 576 376 578, 502 66 33 65.

Klikając w przycisk "Aplikuj", "Aplikuj teraz" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AF-AM Sp. z o.o.  z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Karola Miarki 52 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.