Manager Super User

Utworzone: czwartek, 4 sierpnia 2022 Aktualizacja: czwartek, 4 sierpnia 2022

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce Pracy: Chlebnia koło Grodziska Mazowieckiego:

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy podległego zespołu Super User'ów

  • Zarządzanie harmonogramem pracy swojego zespołu oraz kontrola ich efektywności

  • Koordynacja bieżących zadań między Super Userami a pozostałymi działami

  • Zapewnienie najwyższej jakości pracy systemów magazynowych ERP (SAP WM, EWM).

  • Współpraca z innymi działami oraz operatorami zewnętrznymi przy rozwiązywaniu problemów z systemami komputerowymi - w szczególności SAP.

  • Kontrolowanie bieżących działań w celu poprawy procesów logistycznych.

  • Prowadzenie analiz systemowych i wydajnościowych w systemie SAP EWM.

  • Proponowanie usprawnień

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem min. 15 osób

  • Doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi WMS (najchętniej SAP WM, EWM).

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz narzędzi pozwalających na analizę danych.

  • Mile widziane wykształcenie związane z kierunkami logistycznymi

  • Język angielski umożliwiający codzienny kontakt w języku angielskim

  • Wyszukiwanie i proponowanie nowych rozwiązań logistycznych.

  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów.

  • Nastawienie na współpracę i wspieranie członków zespołu na każdym szczeblu.

Oferta:

  • Umowę o pracę oraz stabilność zatrudnienia.

  • Prywatną opiekę medyczną - pakiet rozszerzony 100% płatny przez pracodawcę.

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie.

  • Dofinansowanie do pakietu sportowo - rekreacyjnego.

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

  • Posiłek w miejscu pracy za kwotę 3,50 zł - obiad dwudaniowy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV pod link aplikacyjny:

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.