Specjalista w Dziale Handlowym z j. angielskim (back office)

Utworzone: piątek, 26 sierpnia 2022 Aktualizacja: piątek, 26 sierpnia 2022

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington IGP Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.

Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko pracy - nasza oferta jest dla Ciebie!

Obecnie do Pilkington IGP Sp. z o.o. w Warszawie poszukuje kandydatów/ kandydatek na stanowisko:

                                                Miejsce pracy: Warszawa

                                                      Nr ref. SSP/WAR

Twój zakres obowiązków

• przygotowywanie ofert w oparciu o odpowiednią dokumentację techniczną oraz z uwzględnieniem zasad prawa budowlanego i obowiązujących przepisów

• przygotowywanie analiz i prezentacji

• udział w spotkaniach z klientem

• samodzielna realizacja określonego budżetu sprzedaży

• obsługa klientów w powierzonym regionie

• asystowanie przy ustalaniu warunków handlowych

Nasze wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne

• dobra znajomość języka angielskiego

• mile widziane doświadczenie w obszarze sprzedaży

• znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

• prawo jazdy kat. B To

Oferujemy

• stabilne zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie (premia miesięczna do 30% wynagrodzenia zasadniczego)

• pracę w międzynarodowym środowisku

• pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków

• niezbędne narzędzia pracy dopasowane do specyfiki i potrzeb stanowiska

• dofinansowanie dalszego kształcenia

• dofinansowanie nauki języków obcych oraz dostęp do darmowej platformy językowej

• nagrody jubileuszowe

• możliwość przystąpienia do pracowniczego programu emerytalnego (PPE) - składka pracodawcy 3,5%

• możliwość pracy w systemie hybrydowym - 50% czasu

• szeroki wachlarz świadczeń dodatkowych w ramach ZFŚS (m.in. dofinansowanie do wakacji, opieka medyczna dla pracownika oraz rodziny, dodatek świąteczny)

• możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

Możliwa praca z Biura w Warszawie lub Oddziału w Krakowie lub Oddziału w Białymstoku.