Specjalista ds. handlowych

Utworzone: poniedziałek, 12 września 2022 Aktualizacja: poniedziałek, 12 września 2022
Adres: Warszawa

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref. 0075498

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy

  • Przyjmowanie, realizacja zamówień, fakturowanie oraz organizacja logistyki

  • Zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów między poszczególnymi działami

  • Udział w kształtowaniu i realizacji polityki sprzedażowej firmy

Wymagania:

  • Znajomość MS Office oraz WF MAG, znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność tworzenia analiz sprzedażowych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - poziom B2

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze sprzedaży

  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych

Oferta:

  • Możliwość otrzymania nagrody uznaniowej na koniec roku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Udział w szkoleniach

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania poprzez formularz, znajdujący się pod adresem: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Specjalista-ds-handlowych/76765-409910-33-19b-1647.html

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570