Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Kierownik zmiany/obszaru

Kategorie: Praca
Utworzone: poniedziałek, 14 listopada 2022 Aktualizacja: poniedziałek, 14 listopada 2022

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sękocin Stary

Zakres obowiązków:

· Zarządzanie wyznaczonym obszarem serwisu urządzeń elektronicznych;

· Odpowiedzialność za KPI dla danego obszaru, zgodnie z oczekiwaniami Klientów;

· Zarządzanie grupą podległych pracowników;

· Współpraca przy rekrutacji nowych pracowników, odpowiedzialność za proces wdrożenia nowych pracowników, ocenę ich pracy oraz umożliwianie rozwoju zawodowego podległym pracownikom;

· Nadzorowanie przestrzegania i stosowania przez podległych pracowników procedur dotyczących procesu naprawy danego produktu.

Wymagania:

· Doświadczenie w zarzadzaniu zespołem min 30 osób, mile widziane w firmie produkcyjnej/serwisowej;

· Doświadczenie w zarządzaniu projektami - mile widziane;

· Znajomość metodologii LEAN;

· Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku multi-kulturowym;

· Nastawienie na osiąganie celów pod presją czasu w dynamicznie zmieniającym się biznesie;

· Dobra znajomość języka angielskiego;

· Dobra znajomość MS Excel.

Oferujemy:

· Możliwość budowania dalszej kariery zawodowej w strukturach firmy;

· Umowa o pracę

· Konkurencyjne wynagrodzenie;

· Benefity (opieka medyczna, karta Multisport, platforma do nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie zajęć sportowych, dodatkowe świadczenia socjalne, parking dla pracowników);

· Dobra atmosfera i wsparcie zgranego zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na wskazany link aplikacyjny: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Kierownik-zmiany-obszaru/81578-435104-33-d5b-1647.html

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570