Specjalista ds. ryzyka z językiem niemieckim

Utworzone: wtorek, 29 listopada 2022 Aktualizacja: wtorek, 29 listopada 2022
Email: kl.pasternak@ltprofessional.pl

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref. 0083037

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

-Analiza zdolności kredytowej małych i średnich klientów korporacyjnych na podstawie rocznych sprawozdań finansowych, innych informacji zewnętrznych (np. z agencji kredytowych) oraz własnego doświadczenia;

-Ocena i rekomendacja transakcji biznesowych, takich jak leasing, raty i zobowiązania kredytowe;

-Decydowanie o transakcjach biznesowych lub inicjowanie procesu decyzyjnego;

-Monitorowanie zobowiązań portfelowych na podstawie bieżących informacji;

-Współpraca międzyresortowa przy strukturyzacji transakcji biznesowych.

Wymagania:

-Wykształcenie w zakresie bankowości, ewentualnie uzupełnione dalszym szkoleniem jako specjalista ds. bankowości lub leasingu;

-Kilkuletnie doświadczenie zawodowe;

-Samoświadomość jako gracza zespołowego i rozwiązującego problemy;

-Wyraźna umiejętność pracy samodzielnej i na własną odpowiedzialność;

-Pewny osąd i wysoki stopień świadomości jakości;

-Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint);

-Dobre umiejętności komunikacyjne;

-Dobra znajomość języka niemieckiego;

-Mile widziane kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu ryzykiem. w banku lub instytucji finansowej;

-Mile widziana dobra znajomość sprawozdań finansowych i analizy wskaźnikowej.

Oferta:

-Ciekawa praca w zespole operacyjnym w międzynarodowym środowisku;

-Możliwość odgrywania aktywnej roli w kształtowaniu odnoszącej sukcesy i rozwijającej się firmie;

-Świetna atmosfera pracy;

-Możliwość rozwoju zawodowego w branży leasingowej dla niezależnej instytucji finansowej;

-Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe z premią roczną;

-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

-Lekcje języków wewnętrznych;

-Prywatna opieka medyczna;

-Ubezpieczenie na życie i zdrowie;

-Pakiet benefitów edukacyjno-sportowych na platformie Kafeterii;

-Biuro w centrum Warszawy, tuż przy stacji metra.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Link do aplikacji: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Specjalista-ds-ryzyka-z-jezykiem-niemieckim/83037-441280-33-19b-1647.html

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570