Sprzątanie powierzchni handlowej - Piaseczno

Utworzone: czwartek, 15 grudnia 2022 Aktualizacja: czwartek, 15 grudnia 2022

Firma sprzątająca Amlux zatrudni pracowników do sprzątania powierzchni handlowej.

Lokalizacja: Piaseczno ul. Puławska.

Oferujemy:

  • pracę 5 razy w tygodniu w godz. 6:00-14:00/14:00-22:00/22:00-6:00 (praca zgodnie z grafikiem),

  • zmiany weekendowe dla chętnych,

  • wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie w wysokości: 19,70 zł/h brutto,

  • pracę stałą.

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie pokoi biurowych, terenu sklepu oraz toalet

lub

  • odśnieżanie, zamiatanie przy wejściach sklepu, odprowadzanie wózków sklepowych, obsługa maszyny samojezdnej.

Oczekiwania:

  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,

  • dyspozycyjność,

  • chęci do pracy oraz możliwość dłuższej współpracy.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Działem Rekrutacji pod nr tel. 604-126-388 lub 22 336-65-65.