Młodszy analityk finansowy

Utworzone: poniedziałek, 16 stycznia 2023 Aktualizacja: poniedziałek, 16 stycznia 2023

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy analityk finansowy

Numer ref. 0085572

Miejsce pracy: Żabia Wola

Zakres obowiązków:

-Udział w przygotowywaniu planów finansowych, kontrola realizacji i analiza odchyleń;

-Opracowywanie procesu raportowania wewnętrznego oraz jego automatyzacja;

-Przygotowywanie analiz i zestawień ad hoc;

-Tworzenie oraz usprawnianie narzędzi i procesów controllingowych;

-Analiza i kontrola finansowych i niefinansowych wskaźników efektywności oraz kosztów operacyjnych.

Wymagania:

-Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie analizy danych finansowych (w firmie z branży produkcyjnej);

-Bardzo dobra znajomość Excel;

-Znajomość narzędzi raportowania (Tableau, Qlikview, Power BI);

-Bardzo dobra organizacja pracy;

-Proaktywne podejście do zadań i otwartość na nowe wyzwania.

Oferta:

-Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;

-Pakiet sportowy i medyczny współfinansowany przez pracodawcę;

-Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

-Praca w młodym, sympatycznym i zaangażowanym zespole dla firmy o silnej pozycji międzynarodowej.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Link do aplikacji:

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570