Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Obsługa klienta z językiem angielskim- ZDALNIE

Kategorie: Praca
Utworzone: środa, 18 stycznia 2023 Aktualizacja: środa, 18 stycznia 2023

Obowiązki:

-Wsparcie mailowe oraz telefoniczne (połączenia przychodzące) klientów w języku i angielskim

-Analiza potrzeb klientów

-Zapewnianie wysokich standardów obsługi klienta

-Rejestrowanie zgłoszeń w systemie oraz aktualizacja statusu

Wymagania:

-Komunikatywność i otwartość na pracę z ludźmi

-Umiejętność obsługi pakietu MS Office

-Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

-Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1

Oferta:

-Praca stacjonarna w biurze w Warszawie lub praca zdalna

-Praca na pełen etat w ramach umowy o pracę

-Godziny pracy: poniedziałek-niedziela: 9:00- 21:00 (8h dziennie/40h tygodniowo) możliwe weekendy

-Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

-Pakiet benefitów pozapłacowych - prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, bony na święta, dofinansowania do urlopu, bogaty pakiet szkoleń

-Możliwości awansu w strukturach firmy

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570