Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Supply chain Specialist

Kategorie: Praca
Utworzone: piątek, 27 stycznia 2023 Aktualizacja: piątek, 27 stycznia 2023
Telefon: 698 945197
Email: j.mlynarek@professional.pl
Adres: Warszawa

Zakres Obowiązków:

  • Organizacja transportów morskich/lotniczych oraz drogowych;
  • Zarządzenie dokumentacją transportową;
  • Zarządzanie i analiza kluczowych wskaźników transportu;
  • Zarządzanie fakturami;
  • Kontakt z klientami i zapewnienie obsługi na jak najwyższym poziomieWymagania:
  • Doświadczenie w obszarze organizacji transportów bądź szeroko rozumianego łańcucha dostaw.
  • Znajomość języka angielskiego poziomie zaawansowanym;
  • Doświadczenie w pracy z EDI/SAP mile widziane;
  • Doświadczenie w pracy z klientami;
  • Umiejętność planowania;
  • Wielozadaniowość.Oferta:
  • Umowa o pracę;
  • Premia roczna;
  • Hybrydowy tryb pracy;
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta sport&lunch, opieka medyczna.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570