SPECJALISTA DS. HR

Utworzone: piątek, 7 lipca 2023 Aktualizacja: piątek, 7 lipca 2023
Telefon: 695907189
Email: msowa@polaqua.pl
Adres: Dworska 1, Wólka Kozodawska

POLAQUA SP. Z O.O.

Do centrali firmy Polaqua poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. Wólka Kozodawska k/Piaseczna

ZADANIA:

·         Realizacja rocznego planu szkoleniowego;

·         Kompleksowa organizacja szkoleń dla całej kadry firmy;

·         Bieżąca analiza oraz wybór dostawców szkoleń;

·         Obsługa administracyjna pracowników narodowości hiszpańskiej;

·         Wsparcie ekspatów w zakresie przeprowadzki oraz pobytu w Polsce;

·         Wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;

·         Uczestnictwo w realizacji inicjatyw z obszaru ZZL;

·         Bieżąca współpraca z kadrą managerską w aspekcie potrzeb z obszaru HR;

·         Zarządzanie obiegiem dokumentów;

·         Przygotowywanie zestawień i raportów.

WYMAGANIA:

·         Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze HR;

·         Wykształcenie wyższe mile widziane w obszarze HR;

·         Mile widziane doświadczenie w organizacji szkoleń;

·         Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

·         Wysoka odpowiedzialność za powierzone obowiązki;

·         Bardzo dobra organizacja czasu pracy;

·         Duża samodzielność w działaniu;

·         Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

OFERUJEMY:

·         Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy, pakiet benefitów - opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe, kurs języka angielskiego;

·         Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;

·         Możliwość zdobycia i poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów z Polski oraz Hiszpanii.