Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Podsumowanie roku sportowego 2015 Gminy Piaseczno

Kategorie: Aktualności
Utworzone: poniedziałek, 25 stycznia 2016 Źródło: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

W piątek 22 stycznia na hali stadionu miejskiego w Piasecznie uhonorowano najlepszych sportowców i trenerów Gminy Piaseczno.

Podczas uroczystego podsumowania roku sportowego 2015 wręczone zostały nagrody i wyróżnienia Burmistrza Piaseczna za zasługi i osiągnięcia sportowe w 2015 roku w następujących kategoriach: zawodnik, nadzieja sportowa, trener, szkoła, uczeń, działacz sportowy za działalność społeczną na rzecz sportu oraz sponsor za znaczny wkład finansowy w rozwój sportu w Gminie Piaseczno.

Statuetkę dla najlepszego zawodnika 2015 r. odebrała Dorota Godzina z KS X Fight Piaseczno a najskuteczniejszym trenerem okazał się Mateusz Strzeżek z KS Grawitacja.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym osobom. 

TRENER: Nagroda
1. Mateusz Strzeżek TS (KS Grawitacja)
Wyróżnienia: - Piotr Siegoczyński KB (KS X Fight Piaseczno) - Marcin Pałuba KB (KS X Fight Piaseczno) - Urszula Strzeżek TS (KS Grawitacja) - Piotr Tomaszewski KOL (KS Olimpic Piaseczno) - Paweł Tomaszewski KOL (LUKS "Trójka" Piaseczno) - Mieczysław Wiśniewski KB (KS Wiśniewski Kickboxing) - Dariusz Rokicki ZAP - OGÓLNA (UKS "Piątka") - Krzysztof Magdziarz KAR (UKS "Piątka") - Dominik Rzeplińki PN (LKS Perła Złotokłos) - Renata Paradowska LA (SRS Kondycja Piaseczno) - Krzysztof Markowski KAR (UKS BUSHI TEAM) - Janusz Jakóbczak PŁ (MKS Piaseczno) - Robert Janiszewski JUD (UKS Szogun Piaseczno) - Katarzyna Garbacka BAD (KS Hubertus Zalesie Górne) - Michał Walczuk KOSZ (MUKS Piaseczno) - Zbigniew Matraszek PR (KS Victoria Piaseczno) - Tadeusz Rudnicki PN (GOSiR Piaseczno) - Mariusz Malarz PN (GOSIRKI Piaseczno)

ZAWODNIK: Nagroda 
Dorota Godzina KB (KS X FIGHT Piaseczno), Łukasz Wichowski KB (KS X FIGHT Piaseczno), Julia Borowiecka TS (KS Grawitacja), Paulina Ziąbrowska TS (KS Grawitacja), Aleksander Wierzbicki TS (KS Grawitacja), Dawid Żak TS (KS Grawitacja), Patrycja Lewandowska KAR (UKS BUSHI TEAM), Kamil Połosak KB (KS X FIGHT Piaseczno), Patrycja Jaworska KB (KS X FIGHT Piaseczno), Kacper Zalewski KB (KS X FIGHT Piaseczno), Wiktoria Czechowicz KAR (UKS BUSHI TEAM), Angela Ćwil PŁ (MKS Piaseczno), Adam Szolc BAD (KS Hubertus Zalesie Górne), Krzysztof Tomaszewski KOL (LUKS "Trójka" Piaseczno), Michał Rzeźnicki KOL (LUKS "TRÓJKA" Piaseczno), Kamil Majak KUL (Armfight Piaseczno)

ZAWODNIK: Wyróżnienia
Kinga Jakubowska KAR (UKS "Piątka), Oliwia Paradowska LA (SRS Kondycja Piaseczno), Zuzanna Rudenko KOSZ (MUKS Piaseczno), Konrad Lichowski KOSZ (MUKS Piaseczno), Julia Walencka KOSZ (MUKS Piaseczno), Aleksandra Skrzypek KAR (UKS "Piątka), Mikołaj Jóźwiak BAD (KS Hubertus Zalesie Górne), Franciszek Ebert BAD (KS Hubertus Zalesie Górne), Dorota Matysiak BAD (KS Hubertus Zalesie Górne), Michał Matysiak BAD (KS Hubertus Zalesie Górne), Wojciech Kargul KOL (LUKS "Trójka" Piaseczno), Maciej Zaręba KOL (KS Olimpic Piaseczno), Piotr Osmólski KB (KS Wiśniewski Kickboxing), Magdalena Dudek PN (KS GOSiRKi Piaseczno)

NADZIEJA: Nagroda
Jakub Kozicki KOL (LUKS "Trójka" Piaseczno), Tomasz Grzesiak KOL (LUKS "Trójka" Piaseczno), Melania Makowska TS (KS Grawitacja), Karol Kwiatkowski BAD (KS Hubertus Zalesie Górne), Mikołaj Dąbrowski KB (KS X-Fight Piaseczno), Bartosz Kędzierski KAR (UKS "Piątka")

NADZIEJA: Wyróżnienia
Anita Katryńska KAR (UKS "Piątka"), Jan Jach-Bartha TS (KS Grawitacja), Aniela Gęsicka BAD (KS Hubertus Zalesie Górne), Wiktor Brózio KAR (UKS BUSHI TEAM), Kacper Rogala GOKARDY - OGÓLNA, Mateusz Rawiak BAD (KS “Hubertus"), Arkadiusz Kusiak KOL (LUKS “TRÓJKA")

Najbardziej usportowiona Szkoła Podstawowa Gminy Piaseczno: Szkoła Podstawowa w Zalesiu Górnym,
nauczyciel WF - Robert Pazdrowski
uczeń - Wojciech Senderski

Najbardziej usportowione Gimnazjum Gminy Piaseczno: Gimnazjum Nr 1 w Piasecznie,
WF - Krzysztof Kłobuchowski
uczeń - Mateusz Król

DZIAŁACZ
Magdalena Derezińska PŁ (MKS Piaseczno), Lidia Pułkownik KB (KS X-Fight Piaseczno), Wioletta Urban KAR (UKS "Piątka"), Wiesława Sobiesiak PN (LKS Perła Złotokłos), Wiesław Paradowski LA (SRS Kondycja Piaseczno), Krzysztof Dudek PN (KS GOSiRKi Piaseczno), Karol Tomaszewska KOL (LUKS "Trójka" Piaseczno), Jacek Krupnik PN (MKS Piaseczno), Arkadiusz Durka KOL (KS OLIMPIC Piaseczno), Maciej Gładysz KOSZ (MUKS Piaseczno), Cezary Mitrus PŁ (MKS Piaseczno), Andrzej Owczarek T.ST - OGÓLNA (GOSiR Piaseczno)

SPONSOR
- Krzysztof Roszak KR SPORT
- Andrzej Szkudlarek
- Piotr Ruszniak, Tomasz Baczewski - "IRA Inteligentne Rozwiązania Automatyki"
- Kazimierz Orłowski - Polski Klub KIA Sorento
- Stanisław Stankowski
- Tadeusz Kornacki
- Bogdan Wadecki
- Andrzej Jakubowski - "Naprawa Rowerów"
- Dariusz Zaręba - "DAZAR"
- HAMZA BALKAN
- Marek Dyduch
- Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Piaseczno
- Janusz Skup - "BISK"
- ALLIANZ
- Krystyna Homa-Kossakowska, Waldemar Kossakowski - "Szkółka Roślin Ozdobnych"
- Jarosław Malec - "MEMEX"
- Monika Waksmundzka - "DECATHLON"
- Sławomir Krzosek - "Piekarnia Krzosek"
- Henryk Uluszczak - "BOX SERWIS"
- Tomasz Rawiak
- Stanisław Wójcik - "STAWO"
- Fackelmann Polska Sp. z o.o.

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz

Naszepiaseczno - lokalna społeczność

Najczęściej czytane

Zapraszamy na garażówkę

Zapraszamy na garażówkę

W sobotę 14 września już po raz drugi zapraszamy Mieszkańców gminy na...

Gdzie w Warszawie i okolicach będzie można zrobić zakupy w ciszy?

Gdzie w Warszawie i okolicach będzie można zrobić zakupy w ciszy?

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno, Galeria Łomianki oraz Centrum Handlowe...

XV JARMARK PIASECZYŃSKI Sploty piaseczyńskich historii

XV JARMARK PIASECZYŃSKI Sploty piaseczyńskich historii

15 września 2019 w godzinach 12.00 - 19.00, Centrum Kultury w Piasecznie...

Narodowe Czytanie w Zalesiu Górnym

Narodowe Czytanie w Zalesiu Górnym

Serdecznie zapraszamy w sobotę 7 września o godz. 11.00 do filii w Zalesiu...

XII Festiwal Otwarte Ogrody

XII Festiwal Otwarte Ogrody

W weekend (7–8 września) mieszkańcy naszego miasta już po raz 12. otworzą...

Trwają zapisy na Bieg im. Tomasza Hopfera

Trwają zapisy na Bieg im. Tomasza Hopfera

Ruszyły zapisy na VI Bieg im. Tomasza Hopfera, który w tym roku odbędzie...

Dziennikarstwo obywatelskie

Warsztaty questowe w Żabieńcu

Warsztaty questowe w Żabieńcu

Chojnowski Park Krajobrazowy serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty...

Piknik Sołecki w Bobrowcu

Piknik Sołecki w Bobrowcu

22 czerwca 2019 rozpocznie się Piknik sołectw Bobrowiec i Kamionka. Na...

Dzień Dawcy w SP Nowa Iwiczna

Dzień Dawcy w SP Nowa Iwiczna

W środę 19 czerwca w godz. 8.00-12.00 na terenie Szkoły Podstawowej w Nowej...

Konkurs na fraszkę

Konkurs na fraszkę

Chcesz poczuć się niczym mistrz Jan z Czarnolasu? Masz pomysł, jak...

Geopiknik

Geopiknik

Długo wyczekiwany GeoPiknik powraca! Coroczne święto studentów Wydziału...