Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy specjalizującej się w realizacji instalacji przemysłowych?

Kategorie: Aktualności
Utworzone: poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Zlecenie wykonania instalacji przemysłowej powinno być przede wszystkim dobrze przemyślane. W razie, jakichkolwiek problemów bądź błędów czy pomyłek, narażamy własną działalność na ogromne straty. Jak tego uniknąć i na co zwrócić uwagę przy wyborze specjalistycznej firmy?

Jak stać się fachowcem w swojej branży?

Można powiedzieć, że fachowość bez jakości nie istnieje i na odwrót. Jak w takim razie poznać, że ktoś jest fachowcem? Otóż firmy specjalizujące się w tego typu realizacjach powinny spełniać szereg wymogów, dzięki którym wyróżnią się na tle konkurencji. Co za tym przemawia? Przede wszystkim pierwszy punkt zaczepienia powinien stanowić dokładny projekt. Wiele osób potocznie twierdzi, że ma on odznaczać się "porządnym wykonaniem". Projekt to swego rodzaju plan działania, a firma musi postępować według zaplanowanych punktów, ponieważ stanowi to o jej rzetelności i jakości. Projekt powinien przewidywać ewentualne przeszkody, które w trakcie realizacji mogą się pojawić. To pasuje do sformułowania "dmuchać na zimne", aczkolwiek wszelkie, przewidziane wcześniej potknięcia, pozwalają na zaoszczędzenie czasu. Firmy, które prezentują dokładnie opracowany plan działania wraz z projektem, udowadniają swoje zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Następnym punktem odniesienia powinno być doświadczenie firmy. Możemy twierdzić i sprzeczać się, ale przywiązujemy dużą uwagę do już wykonanych realizacji. Dzięki temu czujemy się pewniej i bezpieczniej. Ważne, aby przedsiębiorca firmy specjalizującej się w realizacji instalacji przemysłowych, znał cechy i specyfikę danej branży. Otóż postępowanie przy wykonywaniu i montażu urządzeń w przemyśle spożywczym lub kosmetycznym wygląda inaczej.

To, czym lubimy bardzo się sugerować, a co oferuje nam internet to opinie innych klientów. Jeśli przeczytamy dwie wypowiedzi pozytywne, a dziesięć negatywnych - to, czy nadal będziesz chętny do podjęcia współpracy? Niekoniecznie.

Kolejnym ważnym punktem, na który większość osób niestety nie zwraca już tak szczególnej uwagi to późniejsze wsparcie techniczne, prace serwisowe oraz zapewniony system pogwarancyjny. Kto będzie lepiej znał zachowanie danych maszyn czy instalacji, jak nie osoba, która czuwała nad projektem, wykonaniem i realizacją prac? Dzięki temu masz pewność, że w razie jakichkolwiek usterek możesz liczyć na szybką i sprawną pomoc, przy okazji nie narażając się na straty.

Teraz pewnie zastanawiasz się - kogo wybrać? Otóż ciekawą ofertę usług przygotowała firma ABIndustry (abindustry.com), która spełnia wszystkie wymienione powyżej aspekty, przemawiające za podjęciem współpracy. Wysoce wykwalifikowani pracownicy, przygotowują bardzo dokładny projekt przebiegu realizacji wykonywanych działań związanych z instalacją przemysłową. Co więcej, mają doświadczenie w branży nie tylko spożywczej (Mondelez, Sante), czy kosmetycznej (Avon, Reckitt Benckiser), ale również farmaceutycznej (Braster, Takeda). To do dzieła!

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz

Naszepiaseczno - lokalna społeczność

Najczęściej czytane

KAROL BIELECKI NA TURNIEJU SZCZYPIORNIAKA

KAROL BIELECKI NA TURNIEJU SZCZYPIORNIAKA

UKS Szczypiorniak działa z coraz większym rozmachem. Po zeszłorocznym...

ODERWANIE. Wystawa fotografii lotniczej

ODERWANIE. Wystawa fotografii lotniczej

27 października 2018 r. Konstanciński Dom Kultury zaprasza na wernisaż...

Poszukujemy Łukasza Paczkowskiego

Poszukujemy Łukasza Paczkowskiego

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna poszukują 31-letniego Łukasza...

Kolejne osoby zatrzymane przez piaseczyńskich kryminalnych

Kolejne osoby zatrzymane przez piaseczyńskich kryminalnych

W nocy z 5 na 6 października policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna...

Wokół Sola LeWitta

Wokół Sola LeWitta

13 października w Galerii Lescer w Zalesiu Górnym zostanie otwarta...

PRZEBOJE POLSKIEGO BIG BEATU - koncert

PRZEBOJE POLSKIEGO BIG BEATU - koncert

12 października 2018 r. zapraszamy do piaseczyńskiego Domu Kultury na...

Dziennikarstwo obywatelskie

Uzdrowisko Konstancin-Zdrój świętuje 40-lecie powstania tężni

Uzdrowisko Konstancin-Zdrój świętuje 40-lecie powstania tężni

40 lat minęło jak jeden dzień! Tak mogą powiedzieć ci, którzy pamiętają...

Dzień sąsiada w Górze Kalwarii

Dzień sąsiada w Górze Kalwarii

W najbliższą sobotę, 13 października, zapraszamy na sąsiedzkie spotkanie...

Poszukiwany dom dla dwóch psów

Poszukiwany dom dla dwóch psów

Nasza czytelniczka, przejęta losem dwóch psów, postanowiła się nimi...

Słodka, interaktywna ciężarówka odwiedzi Mysiadło

Słodka, interaktywna ciężarówka odwiedzi Mysiadło

Już 22 i 23 września podczas Runmageddon przy Torze Motocrossowym Mysiadło...

Ostatnie pożegnanie Jerzego Boguta

Ostatnie pożegnanie Jerzego Boguta

Odszedł wyjątkowy człowiek, Jerzy Boguta – prezes FC Lesznowola –...