Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy specjalizującej się w realizacji instalacji przemysłowych?

Kategorie: Aktualności
Utworzone: poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Zlecenie wykonania instalacji przemysłowej powinno być przede wszystkim dobrze przemyślane. W razie, jakichkolwiek problemów bądź błędów czy pomyłek, narażamy własną działalność na ogromne straty. Jak tego uniknąć i na co zwrócić uwagę przy wyborze specjalistycznej firmy?

Jak stać się fachowcem w swojej branży?

Można powiedzieć, że fachowość bez jakości nie istnieje i na odwrót. Jak w takim razie poznać, że ktoś jest fachowcem? Otóż firmy specjalizujące się w tego typu realizacjach powinny spełniać szereg wymogów, dzięki którym wyróżnią się na tle konkurencji. Co za tym przemawia? Przede wszystkim pierwszy punkt zaczepienia powinien stanowić dokładny projekt. Wiele osób potocznie twierdzi, że ma on odznaczać się "porządnym wykonaniem". Projekt to swego rodzaju plan działania, a firma musi postępować według zaplanowanych punktów, ponieważ stanowi to o jej rzetelności i jakości. Projekt powinien przewidywać ewentualne przeszkody, które w trakcie realizacji mogą się pojawić. To pasuje do sformułowania "dmuchać na zimne", aczkolwiek wszelkie, przewidziane wcześniej potknięcia, pozwalają na zaoszczędzenie czasu. Firmy, które prezentują dokładnie opracowany plan działania wraz z projektem, udowadniają swoje zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Następnym punktem odniesienia powinno być doświadczenie firmy. Możemy twierdzić i sprzeczać się, ale przywiązujemy dużą uwagę do już wykonanych realizacji. Dzięki temu czujemy się pewniej i bezpieczniej. Ważne, aby przedsiębiorca firmy specjalizującej się w realizacji instalacji przemysłowych, znał cechy i specyfikę danej branży. Otóż postępowanie przy wykonywaniu i montażu urządzeń w przemyśle spożywczym lub kosmetycznym wygląda inaczej.

To, czym lubimy bardzo się sugerować, a co oferuje nam internet to opinie innych klientów. Jeśli przeczytamy dwie wypowiedzi pozytywne, a dziesięć negatywnych - to, czy nadal będziesz chętny do podjęcia współpracy? Niekoniecznie.

Kolejnym ważnym punktem, na który większość osób niestety nie zwraca już tak szczególnej uwagi to późniejsze wsparcie techniczne, prace serwisowe oraz zapewniony system pogwarancyjny. Kto będzie lepiej znał zachowanie danych maszyn czy instalacji, jak nie osoba, która czuwała nad projektem, wykonaniem i realizacją prac? Dzięki temu masz pewność, że w razie jakichkolwiek usterek możesz liczyć na szybką i sprawną pomoc, przy okazji nie narażając się na straty.

Teraz pewnie zastanawiasz się - kogo wybrać? Otóż ciekawą ofertę usług przygotowała firma ABIndustry (abindustry.com), która spełnia wszystkie wymienione powyżej aspekty, przemawiające za podjęciem współpracy. Wysoce wykwalifikowani pracownicy, przygotowują bardzo dokładny projekt przebiegu realizacji wykonywanych działań związanych z instalacją przemysłową. Co więcej, mają doświadczenie w branży nie tylko spożywczej (Mondelez, Sante), czy kosmetycznej (Avon, Reckitt Benckiser), ale również farmaceutycznej (Braster, Takeda). To do dzieła!

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz

Naszepiaseczno - lokalna społeczność

Najczęściej czytane

Skok Na Hip Hop - relacja

Skok Na Hip Hop - relacja

Druga odsłona Hip Hop Festiwalu za nami. 8 lipca 2018 r. Targowisko Grappa...

Muzyka na skwerze – Bossa Norkah

Muzyka na skwerze – Bossa Norkah

W tym roku, aby ożywić nowo zrewitalizowany skwer Kisiela w Piasecznie,...

Muzyka na skwerze – Enerjazzer

Muzyka na skwerze – Enerjazzer

W tym roku, aby ożywić nowo zrewitalizowany skwer Kisiela w Piasecznie,...

Bajki dla dzieci przez całe wakacje

Bajki dla dzieci przez całe wakacje

W wakacje zapraszamy na rodzinne spotkania z teatrem, czyli bajki dla dzieci...

Konkurs na Logo Gminy Piaseczno

Konkurs na Logo Gminy Piaseczno

Urząd Miasta i Gminy ogłosił konkurs na opracowanie logo i logotypu...

Pyton tygrysi na wolności?

Pyton tygrysi na wolności?

W dniu 07.07.2018 r. Służba Ochrony i Ratowania Zwierząt Animal Rescue...

Dziennikarstwo obywatelskie

Wakacje z eksperymentami

Wakacje z eksperymentami

Wspólne eksperymentowanie i odkrywanie tajemnic otaczającego świata przynosi...

Wakacje z programowaniem

Wakacje z programowaniem

Celem półkolonii jest nauka programowania w formie zabawy. Podczas...

Remont placu zabaw przy Kusocińskiego

Remont placu zabaw przy Kusocińskiego

Od 11 czerwca 2018 roku rozpoczęły się prace remontowo-budowlane na placu...

Zgarnij gadżet kibica!

Zgarnij gadżet kibica!

Już wkrótce czekają nas zmagania sportowe i wielkie emocje związane z...

Wakacje Roboteco i Madlabs

Wakacje Roboteco i Madlabs

Tradycyjnie w te wakacje odbędzie się kolejna edycja półkolonii z Roboteco...