Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Trening personalny w Twoim domu w Piasecznie - oferta właśnie dla Ciebie!

Kategorie: Sport / Turystyka
Utworzone: piątek, 25 września 2015 Aktualizacja: piątek, 25 września 2015
Telefon: 663434555
Email: trenujzemna@wp.pl

Jeśli nie lubisz ćwiczyć na siłowni, jesteś w ciągłym biegu i nie masz czasu na dojazdy, lub jeśli zwyczajnie swobodnie czujesz się we własnym domu, mam ofertę skierowaną właśnie dla Ciebie.

Trening personalny w Twoim domu.Dzięki temu zaoszczędzisz cenny czas i zadbasz o swoje zdrowie i sylwetkę a ja dojadę do Ciebie.Trening personalny z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała - to trening właśnie dla Ciebie! Wykonywane w czasie treningu ćwiczenia zbliżone są do naszych codziennych ruchów angażujących wiele grup mięśniowych. Trening ten jest bezpieczniejszy niż trening ze sztucznym obciążeniem.Do pozytywów treningu z masą ciała należy także prostota wykonywanych ćwiczeń.Ćwiczenia z ciężarem własnego ciała można wykonywać zarówno we własnym domu, jak i na zewnątrzTrening, który wysmukli, wzmocni i ujędrni Twoje ciało, poprawi siłę i wytrzymałość. Jako Twój trener zadbam nie tylko o Twoją smukłą sylwetkę ale również zapewnię wsparcie żywieniowe i mentalne.  Prowadzę również treningi grupowe w domu u klienta, zaproś na trening siostrę, mamę, przyjaciółkę czy sąsiadkę a otrzymacie specjalną ofertę cenową.  Nie zastanawiaj się długo, umów się na pierwszy trening. Pozdrawiam