Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

HeyDay - zespół muzyczny na każdą okazję. . .

Kategorie: Rozrywka
Utworzone: środa, 2 sierpnia 2017 Aktualizacja: środa, 2 sierpnia 2017
Telefon: 660507804
Email: kontakt@heyday.com.pl
Adres: Piaseczno

Poszukujesz oprawy muzycznej wesela? poprawin ? e-ventu ? imprezy jubileuszowej ? festynu ? czy też zwykłej potańcówki w gronieznajomych ?

 Dobrze trafiłeś bo HeyDay sprawdza się w 100-u procentach na każdej z wyżej wymienionych imprez.

 

Od lat zapewniamy kompleksową oprawę muzyczną i konferansjerską różnego rodzaju imprez , gościmy na całym Mazowszu w różnym składzie zespołu w zależności od zapotrzebowania i wymagań klienta.

 

Zespół oferuje oprawę muzyczną z wodzirejem w składzie pełnym (4-o osobowym z wokalem damsko-meskim ) , trio ( 3 osobowym z wokalem damsko-męskim) lubw duecie ( 2 osoby wokal damsko-męski ).

 

Instrumentarium zespołu: klawiszowe w tym również akordeon, gitarowa ( akustyczna, elektryczna czy basowa wedle potrzeby) , jak również "perkusyjne" takie jak tamburyno czy marakasy.

 

Całą zabawę umili Państwu nasz wodzirej który można by śmiało rzec jest duszą towarzystwa, wszędzie go pełno i nie potrafi się nudzić,a podczas imprezy zatroszczy się o to, aby Państwo i wszyscy goście dobrze się bawili. W tym celu taktownie i z klasą zaprasza gości do zabaw z udziałem gości. Dodatkowo zachęca bardziej nieśmiałych do wzięcia udziału w proponowanych rozrywkach by każdy czuł klimat określonej potańcówki, przez co chwile te na długo pozostają w pamięci.

Dysponujemy również profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem.

Zachęcamy do odwiedzin na Facebooku: @HeyDay.zespol gdzie postaramy się w szybkim tempie odpowiedzieć na Panstwa pytania.