Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Malarz/Tapeciarz - Niemcy

Kategorie: Praca
Utworzone: niedziela, 7 stycznia 2018 Aktualizacja: niedziela, 7 stycznia 2018

MB Service jest firmą z wieloletnim stażem na rynku niemieckim - zaufaj naszemu doświadczeniu i rozpocznij atrakcyjną pracę w Niemczech.

Wszyscy nasi pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych i zdrowotnych oraz zakwaterowanie. Dojazd do pracy zorganizowany jest służbowymi samochodami.

Aktualnie dla naszego klienta, renomowanej niemieckiej firmy poszukujemy osób na stanowisko: Malarz/Tapeciarz

Zadania na tym stanowisku pracy:- Malowanie i/lub tapetowanie

Wymagania:- mile widziana znajomość języka niemieckiego- doświadczenie na w/w stanowisku- gotowość do wyjazdu od zaraz- mile widziane prawo jazdy Kat. B

Oferujemy:- zatrudnienie na niemieckich warunkach- atrakcyjne wynagrodzenie- zakwaterowanie- służbowy samochód- możliwość pobierania zaliczek- możliwość nadgodzin- możliwość regularnych zjazdów do kraju- niemieckie ubezpieczenie- prawo do urlopu- załatwianie formalności związanych z wyjazdem i pracą w Niemczech

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się telefonicznie pod numerem telefonu: 694 433 386 lub na E-Mail podany w ogłoszeniu.

Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

MB ServiceUl. Oleska 12145-231 OpoleKRAZ 9875

MB Service - pewna i stała praca w Niemczech!

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.