Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Doradca ds. Szkoleń branżowych. PRACA BIUROWA

Kategorie: Praca
Utworzone: piątek, 12 stycznia 2018 Aktualizacja: piątek, 12 stycznia 2018

D&L Contact Center poszukuje uśmiechniętych i zmotywowanych do działań kandydatów na stanowisko Doradcy ds. Szkoleń branżowych. 

Twoje zadanie jest bardzo proste! Przedstawienie oferty szkoleniowej, pokazanie Klientowi płynącej z propozycji korzyści oraz podtrzymanie pozytywnej relacji z Klientem. Proste? Prawda!

Ważne: nie sprzedaż! Ale co trzeba zrobić, aby przekonać się samemu? APLIKOWAĆ! CV można kierować na adres e-maill rekrutacja@dlcc.pl,  bądź zadzwonić na 22 469 80 00 lub wysłać sms na numer 608 461 503

Co zyskasz pracując z nami?

 

  • Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie uzależnione od ilości przepracowanych godzin.
  • Gwarantowane stawki za każdą godzinę pracy i szkoleń, które zaczynają się od 14 zł brutto i zwiększają wraz ze stażem.
  • Co miesiąc bonusy i premie projektowe oraz konkursy z nagrodami dla najlepszych.
  • Prywatną opiekę medyczną, ponieważ dbamy o naszych ludzi.
  • Szkolenia i wsparcie merytoryczne ze strony kadry, która zrobi wszystko, aby pomóc Ci szybko wdrożyć i osiągać sukcesy.

 

Czego oczekujemy od Ciebie? Jedynie zaangażowania, dyspozycyjności w dni robocze, otwartości i nastawienia na sukces!

Resztę zostaw nam! Wszystkiego Cię nauczymy  i damy niezbędne narzędzia, aby praca była dla Ciebie przyjemna .

Piaseczno

ul. Puławska 34, teren dawnej Laminy

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".