Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU BIEDRONKA w Piasecznie

Kategorie: Praca
Utworzone: sobota, 10 lutego 2018 Aktualizacja: niedziela, 11 lutego 2018

**Opis stanowiska:***

Zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi, organizowanie i nadzorowanie pracy podległego personelu oraz reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców.

*** Nasze wymagania:***

• Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość specyfiki handlu detalicznego,• Doświadczenie w kierowaniu zespołem,• Wykształcenie minimum średnie (preferowany profil handlowy),• Przynajmniej podstawowa znajomość obsługi komputera,• Wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów,• Wysokie poczucie odpowiedzialności,• Umiejętność skutecznej komunikacji,• Rzetelność i uczciwość,• Dyspozycyjność oraz gotowość do odbycia kilkutygodniowego szkolenia poza miejscem zamieszkania

***Oferujemy:***

• Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,• Stabilność zatrudnienia,• Możliwość stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych,• Szerokie możliwości awansów wewnętrznych.