Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Atrakcyjne działki budowlane 1200 m² w Wągrodnie

Kategorie: Nieruchomości
Utworzone: niedziela, 10 czerwca 2018 Aktualizacja: niedziela, 10 czerwca 2018

 

Oferuję do sprzedaży działki budowlane w miejscowości Wągrodno przy ul. Słonecznej, gmina Prażmów, 15 km od centrum Piaseczna. Działki do zakupienia pojedynczo lub łącznie. Powierzchnia każdej z działek wynosi 1200 m², wymiary 22,65 x 53 m - orientacyjnie położenie zaznaczono na jednym z dołączonych do ogłoszenia zdjęć. Działki zlokalizowane są bezpośrednio przy drodze asfaltowej - ul. Słoneczna i posiadają dostęp do mediów: woda i prąd.

Działki położone w cichej i spokojnej okolicy, do oferty dołączono aktualne zdjęcia wykonane w czerwcu br. W pobliżu działek znajdują się przystanki komunikacji miejskiej linii L19 w odległości ok. 200 m oraz linii L17 w odległości ok. 300 m. Do stacji kolejowej Czachówek ok. 5 km, szkoła podstawowa i przedszkole w Uwielinach ok. 2,5 km.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego na tym terenie przewiduje strefę mieszkaniowo-usługową o podstawowym przeznaczeniu pod budownictwo jednorodzinne z dopuszczeniem usług (MU - teren zabudowy mieszkaniowo-usługowej).

Cena 115.000 zł za działkę. Oferowana cena możliwa do negocjacji.

Ogłoszenie od osoby prywatnej. Kontakt w sprawie oferty pod nr tel. 605-190-250 lub 697-501-906.