Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Legalna praca przy opiece osób starszych w Niemczech z MEDIPE!

Kategorie: Praca
Utworzone: wtorek, 10 lipca 2018 Aktualizacja: wtorek, 10 lipca 2018

Dołącz do drużyny MEDIPE i pracuj przy Opiece osób starszych w Niemczech! Skorzystaj z premii za wyjazd w wakacje!1300 € + 300 € premii wakacyjnejLokalizacja: 24106 Kiel Podopieczna: - 89 lat, miła seniorka, która zmaga się z niemocą starczą, osteoporozą i reumatyzmem. Pani jest osobą komunikatywną i ciepłą, ma problemy ze słuchem oraz wzrokiem. Seniorka porusza się przy pomocy rollatora lub laski. Potrzebuje wsparcia Opiekunki przy pielęgnacji ciała, przebieraniu się oraz przy prowadzeniu domu.Obowiązki: - Otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką, robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie oraz pranie i prasowanie.Wymagania:- Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym.  Warunki mieszkaniowe: - Podopieczna mieszka na obrzeżach miasta w domu jednorodzinnym. Do sklepu jest ok. 15 min spacerem. Do dyspozycji Opiekunki jest oddzielny, w pełni wyposażony pokój.

Zainteresowało Cię to zlecenie? Zgłoś się do nas i skorzystaj z wakacyjnej premii nawet 300€! Zadzwoń do MEDIPE - 71 377 88 88 lub 600 020 315 Możesz też napisać na: rekrutacja@medipe.com