Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Operator wtryskarek - pracownik produkcyjny

Kategorie: Praca
Utworzone: wtorek, 9 października 2018 Aktualizacja: wtorek, 9 października 2018
Email: biuro@multicaps.pl
Adres: Raszyn

Firma z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych (opakowania kosmetyczne) zatrudni pracownika na stanowisko operatora maszyn wtryskowych.

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie produkcji, kontrola procesu

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • chęć do pracy zmianowej, dyspozycyjność, sumienność
  • mile widziane doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych
  • umiejętność analitycznego myślenia i dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu oraz organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie zorientowanej na pracowników, w której ceni się pracę zespołową oraz rozwój pracowników

Chętnie zatrudnimy także obcokrajowców - pomagamy w załatwieniu formalności związanych z otrzymaniem pozwolenia na pracę.