Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

SKUP AUT PIASECZNO , KONSTANCIN , GRÓJEC , TARCZYN

Kategorie: Automoto
Utworzone: czwartek, 24 stycznia 2019 Aktualizacja: czwartek, 24 stycznia 2019
Telefon: 503031014
Email: karolmm@op.pl
Adres: PIASECZNO

AUTO - SKUP !Proponujemy najlepsze ceny !Profesjonalna wycena auta .Kupimy Auto Każdej Marki Gotówka od ręki .Skupujemy auta w całym woj. mazowieckim.Również bez ważnego ubezpieczenia OC oraz przeglądu technicznego.UWAGA !!! : NIE skupujemy złomu , aut pociętych na części , rozebranych , bez kół , oraz z aut nie jasną dokumentacją .Kupujemy auta całe , jeżdżące o własnych siłach :)Jeżeli chcesz pozbyć się złomu skontaktuj się z najbliższym punktem skupu złomu w twojej okolicy :).Auta osobowe , dostawcze , przyczepy !

Bezpłatny dojazd i zero ukrytych opłat, uczciwie i bez zbędnych formalności - NIE daj się oszukać handlarzowi który policzy cię za dojazd oraz wycenę a finalnie i tak nie kupi auta .Bez ściemy i zaniżania cen !Również współpraca komisowaZadzwoń !