Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Hair Care Panda - Wegańskie żelki na włosy

Kategorie: Zdrowie / Uroda
Utworzone: środa, 22 maja 2019 Aktualizacja: środa, 22 maja 2019
Telefon: 790221221
Cena: 149.00

Szczegóły oferty:

Hair Care Panda to witaminy na włosy, które opracowane zostały w niezwykle innowacyjnej formule - jako pyszne żelki. Docenić powinien je każdy kto nie przepada za codziennym łykaniem witamin w tabletkach oraz często pomija dawki suplementu. Z przyjmowaniem przepysznych żelków każdego dnia po posiłku nie powinno być tego typu trudności. Pomimo tego, że suplement został opracowany w bardzo innowacyjnej formie jaką są żelki - zawartość głównego składnika aktywnego jakim jest biotyna - stanowi najwyższą możliwą dawkę jaką można zastosować w suplementach diety - aż 5000%. Biotyna to składnik, który sprawia, iż nasze włosy, skóra i paznokcie są piękne i zdrowe. Ponadto do produkcji przepysznych żelków na włosy zastosowano szereg dobroczynnych substancji takich jak :- niacyna, która pomaga zachować zdrową i promienną skórę- witamina E chroniąca komórki przed stresem oksydacyjnym- cynk oraz selen, która pomagają zachować skórę oraz włosy w doskonałej kondycji oraz odbudowują ich zniszczoną strukturę- witaminy z grupy B przyczyniające się do regulacji gospodarki hormonalnej, zmniejszające uczucie zmęczenia i znużenia oraz wspomagające prawidłowe funkcjonowanie serca- kwas pantotenowy - opowiada za prawidłową syntezę witaminy DOprócz bardzo bogatego składu obfitującego w aż 11 składników o działaniu kompleksowym na włosy - innowacyjne witaminy  w formie żelków to produkt idealny dla wegan, który nigdy nie był testowany na zwierzętach oraz jest wolny od wszelkiego typu alergenów. Nie zawiera w swoim składzie laktozy, orzechów oraz soi. Co istotne może on być stosowany do każdego rodzaju włosów bez względu na to jaką charakteryzują się porowatością. 

Witaminy w formie żelków są przepyszne - należy zjadać dwie żelki każdego dnia po posiłku i nie przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia preparatu. Dzięki systematyczności i regularnemu przyjmowaniu preparatu w niedługim czasie będziemy się cieszyć pięknymi, długimi oraz gęstymi włosami, promienną skórą i mocnymi paznokciami.