Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Zatrudnie do produkcji Balustrad oraz montarzy od zaraz

Kategorie: Praca
Utworzone: środa, 4 marca 2020 Aktualizacja: czwartek, 5 marca 2020
Telefon: 600584374
Email: tomis@tomis.waw.pl
Adres: Piaseczno

Pracodawcy ponad 30 lat na rynku poszukujemy od zaraz szlifierzy, monterów osób do przyłuczenia sie oraz mających pojecie przy obróbce metali

Zakres obowiązków:

- prace w warsztacie Piaseczno lub na budowie,

- ciecie elementów do konstrukcji małych balustrady

- przygotowanie do spawania

- szlifowanie

- wiercenie elementów

- montarze

Wymagania:

- doświadczenie mile widziane

- prawo jazdy kategorii B

- checi do pracy

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne / tygodniowe

- Mozliwe zakwaterowanie z dostępem do Internetu zapewnione u Pracodawcę,

- płatne dni urlopowe,

- stała praca w Piasecznie

Wyślij cv / zadzwoń na adres: tomis@tomis.waw.pl  600-584-374