Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Dom 250 m2 z działką 0,7100 ha, jeziora, lasy, blisko natury.

Kategorie: Nieruchomości
Utworzone: środa, 9 czerwca 2021 Aktualizacja: środa, 9 czerwca 2021
Telefon: 511867052
Email: kazimierzk78@wp.pl
Adres: Siemczyno 73
Cena: 399000.00

 

Budynek o pow. około 250 m2, poddasze nad całą powierzchnią budynku. Obiekt składa się z sześciu pomieszczeń. Parter budynku ma podwójny mur, budynek pasywny. Posiadłość składa się z trzech działek przylegających do siebie, 0,2100 ha, 0,3010 ha i 0,1990 ha w sumie 0,7100 ha.

Wyposażone w media: Prąd - siła 400/230 V, woda bieżąca, szambo.  

Nieruchomość usytuowana na obrzeżach miejscowości Siemczyno, w odległości około 200 m od drogi krajowej nr 20, na niewielkim wzniesieniu. Odległość z Siemczyna do Szczecina 120km , do Koszalina i Kołobrzegu około 90km, a do Poznania 150km. W pobliżu dwa większe miasta Czaplinek - 7km i Złocieniec - 7km.

Działka uznawana za jedną z najlepszych lokalizacji w Siemczynie. Takie umiejscowienie działki zapewnia spokój i ciszę wśród mieszkańców życzliwych i gościnnych. W miejscowości znajdują się: sklep, przystanek PKS, kościół oraz barokowy pałac, rodowa siedziba Goltzów, arystokratów pomorskich.

Siemczyno to wieś leżąca między jeziorami Drawskim i Wilczkowo, w okolicy znajduje się jeszcze kilka mniejszych jezior i dużo lasów bogatych w grzyby i dziką zwierzynę. W najbliższej okolicy nie ma przedsiębiorstw przemysłowych, powietrze jest czyste. Z podwórka rozpościera się malowniczy widok na jezioro Wilczkowo.

            Nieruchomość nadaje się po odpowiednim dostosowaniu na: dom mieszkalny, ośrodek wypoczynkowy lub agroturystyczny, hotel, zajazd, ranczo, produkcję przemysłową, hurtownię, magazyn, itp.

Ewentualnie wydzierżawię lub podejmę współpracę, względnie inne propozycje.

Cena do negocjacji.

Zamieszczone ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 

Więcej o Siemczynie na stronach internetowych